Kdo jsme a co od nás můžete očekávat?


Ahoj, jmenuji se Míša Opatová, roku 2007 jsem si splnila sen a otevřela si fotoateliér specializovaný na focení novorozeňátek, dětí, těhotných maminek a rodin v Olomouci, tehdy ještě za studií na vysoké škola. Během pár let jsem ještě otevřela druhý ateliér v Brně. Za ty roky, co jsem fotila hooooodně dětí si troufnu říct, že s focením těchto našich malých zázraků jsem pořádna profesionálka :-)
Vím, jak rychle čas letí a jak to jde vidět právě na dětech. Využijte mých služeb a zaznamenejte vzpomínky pomocí fotografií. Díky mé dlouholeté praxi a odzkoušeným technikám a postupům se se mnou děti cítí velmi příjemně. Vím, jak děti během focení zabavit a zaujmout, aby se fotografie povedly k vaší spokojenosti. Naše služby už využily stovky spokojených klientů, kteří u nás nachází vše, co je k pořízení krásných fotografií potřeba:

Fotíme s citem

Každá z nás se snaží být krásná, obzvlášť pokud se jdeme fotit. Nebojte se, pokud nemáte ideální postavu, přesvědčíme vás, že vhodné nasvícení, postoj, oblečení a líčení dokáže opravdu hodně.

Myslíme na vaše pohodlí

Víme, že pro děti i rodiče může být focení náročné. Zdarma je pro vás připraveno občerstvení, káva, čaj či minerální voda pro rodiče, džus a malá sladkost pro děti.

Zachyťte první okamžiky

Chcete mít krásnou památku na první dny po narození vašeho děťátka? Využijte možnosti tyto okamžiky zachytit z pohodlí domova.  Přijedeme až za vámi s mobilním fotoateliérem, rekvizitami a doplňky na focení.

S námi nemusíte spěchat

Objednejte se v klidu z domova přes internet, rozmyslete si čas a naplánujte si program a až poté si zvolte, kdy chcete přijít. Nabízíme i příjemnou novinku, možnost výběru fotografií z pohodlí vašeho domova.

Rekvizity a oblečky

Pro děti máme připraveno více než 200 oblečků, kostýmů a celoročních i sezónních tematických scén, díky kterým vytvoříme nezapomenutelnou podobu fotografií. Děti si mohou během focení pohrát i v dětském koutku s hračkami.

Jsme flexibilní

Hledá se vám těžce čas, během kterého byste se sešli celá rodina? Jsou vaše děti čilé až ve večerních hodinách? U nás si vyberete den a hodinu, která se hodí vám, my jsme tu pro vás po domluvě 7 dní v týdnu. Ozvěte se nám, rádi vám vyjdeme vstříc.

Babyatelier na cestách

Celoročně se účastníme karnevalů, dětských narozeninových oslav a dalších příležitostí, které toužíte mít zachycené v podobě fotografií. Spolupracujeme s mateřskými školami, jesličkami, mateřskými a dětskými centry nebo plaveckými centry

Rekvizitárna